Kredito24

O firmie

Kredito24 weszło na polski rynek w sierpniu 2012 r. Firmę wyróżnia zautomatyzowany model scoringowy, który analizuje ponad 8 tys. punktów, w tym informacje z serwisów społecznościowych. Cały proces oceny zdolności finansowej trwa maksymalnie 15 minut. W Kredito24 istnieje możliwość przedłużenia pożyczki lub spłaty częściowej. Firma podkreśla, że jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą, dlatego udziela pożyczek z zachowaniem wysokich norm ostrożnościowych.

Kwoty pożyczki

Pożyczka za darmo
nie
Pierwsza pożyczka:
Maksymalna pożyczka:

Lista banków

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie ma potrzeby przelewania 1 grosza. Możesz potwierdzić konto dzięki aplikacji KONTOCONNECT.

KontoConnect to nowy, darmowy sposób weryfikacji konta - bez konieczności przelewania 1 grosza! Aplikacja nawiązuje połączenie z kontem podanym we wniosku, po wcześniejszym wpisaniu nazwy klienta/loginu oraz hasła do bankowości elektronicznej. Połączenie jest zaszyfrowane, co pozwala na bezpieczne wpisanie danych, a Kredito24 na szybkie zweryfikowanie rachunku bankowego. KontoConnect obsługuje 19 banków, w tym:

Alior Bank
tak
Bank BPH
tak
Bank BGŻ
tak
Bank Handlowy
tak
Bank Millenium
tak
Bank Ochrony Środowiska
nie
Bank Pocztowy
tak
Bank Polska Kasa Opieki
tak
BNP Paribas
tak
BZ WBK
tak
Credit Agricole
nie
Deutsche Bank
tak
FM Bank
nie
Getin Noble Bank
tak
Idea Bank
tak
ING Bank Śląski
tak
Inteligo
nie
mBank
tak
Meritum Bank
tak
Nordea
nie
Pekao S.A.
nie
PKO BP
tak
Raiffeisen Polbank
nie
Toyota Bank
nie
VW Bank
nie

Godziny Obsługi

Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
10:00 - 21:00
---------
---------

Video

Wymagane dokumenty

W większości przypadków Kredito24 nie wymaga dodatkowych dokumentów potwierdzających zatrudnienie czy zarobki. Decyzja pożyczkowa wydawana jest w oparciu o informacje podane podczas procesu aplikacji. Może się jednak zdarzyć tak, że zostaniesz poproszony o dosłanie dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz zarobki/ wyciągu z konta potwierdzającego wpływy za ostatnich 3-ech miesięcy. W takiej sytuacji wniosek zostanie rozpatrzony dopiero wtedy, gdy firma otrzyma w/w dokumenty.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Pożyczkę możesz otrzymać jeżeli:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
  • masz ukończone 18 lat


Jeśli spełniasz powyższe warunki wypełnij wniosek

Otrzymaj pożyczkę
W górę