Provident

O firmie

Provident Polska jest dużą, międzynarodową instytucją finansową, którą wyróżnia indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Działa od ponad 15 lat i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Dzięki sieci doradców klienta dociera z ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju. Z usług firmy Provident Polska skorzystało już 3,9 miliona klientów.

Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych wśród 250 największych firma (indeks FTSE-250). Od marca 2013 IPF jest obecny, w ramach notowań równoległych, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy i Słowacja, Węgry, Rumunia, Litwa, Bułgaria oraz Meksyk.

Provident został uznany za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. Firma odebrała wyróżnienie „Top Employers 2013” za wyjątkową troskę o pracowników oraz doskonałe warunki pracy i rozwoju, jakie stwarza. Provident zatrudnia obecnie ponad 2300 pracowników i współpracuje z 9000 Doradców Klienta.

Kwoty pożyczki

Pożyczka za darmo
nie
Pierwsza pożyczka:
Maksymalna pożyczka:

Lista banków

Pożyczka z przelewem na konto to jedna z dwóch opcji pożyczki, która jest oferowana Klientom. Po podpisaniu umowy o pożyczkę, co odbywa się w domu Klienta, pieniądze przekazywane są na jego rachunek bankowy. Raty pożyczki spłacane są poprzez cotygodniowe przelewy bankowe lub polecenie zapłaty na rachunek Providenta. Pożyczka może być udzielona na każdy cel.

Godziny Obsługi

Poniedziałek - Piątek
Sobota
Niedziela
07:00 - 21:00
07:00 - 21:00
07:00 - 21:00

Video

Wymagane dokumenty

Provident rozpatruje wszystkie wnioski o pożyczkę. Pożyczka jest udzielana na podstawie systemu oceny zdolności kredytowej Klienta i oceny Doradcy Klienta podczas spotkania z Klientem. Udziela pożyczek w wysokości, która spełnia oczekiwania Klienta, i jednocześnie gwarantuje, że Klient będzie mógł ją spłacić.Provident specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych, oferowanych Klientom indywidualnym.

Pożyczka w Providencie to pożyczka od ręki. Do złożenia wniosku konieczne jest przedstawienie dowodu tożsamości, dokumentu poświadczającego dane adresowe oraz tylko w niektórych przypadkach, zaświadczenia o dochodach.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w Provident Polska należy spełnić odpowiednie warunki:

  • być osobą pełnoletnią
  • posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym
  • mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)


Jeśli spełniasz powyższe warunki wypełnij wniosek

Otrzymaj pożyczkę
W górę