powrót>>

Chwilówki dla zwiększenia płynności finansowej małych firm

W dzisiejszych czasach, zanim to doczekamy się obiecanych zmian zapowiedzianych niedawno przez rząd – myślę tu o konieczności zapłaty VAT dopiero po uregulowaniu zobowiązania przez firmę, która otrzymała naszą fakturę – niestety dość dużym problem jest spore opóźnienie w opłacaniu faktur przez naszych kontrahentów, to z kolei tworzy zatory płatnicze, może zepsuć nasze plany inwestycyjne lub zmusić nas do poszukiwania innego źródła finansowania na czas otrzymania należnej nam zapłaty.

Pożyczki dla firm

Pojawiają się też niejednokrotnie pomysły lub sezonowe szanse, albo po prostu potrzebujemy zapełnić nasz magazyn towarem, czy to doinwestować naszą działalność. Nie jest drogą prostą przechodzenie przez formalności bankowe, a i tak mało który wspiera młodych bądź małych przedsiębiorców. Tutaj bardzo pomocne może być dla nas uzyskanie krótkoterminowej pożyczki od instytucji pozabankowej.

Każda z nich na początek przyznaje nam kwotę poniżej tysiąca złotych, ale ofert jest wiele, a my w tym czasie możemy wnioskować o określone kwoty pożyczki w kilku instytucjach. Zaletą jest: mało formalności, szybkie decyzje, a nawet pierwsze pożyczki całkowicie bez kosztów – firmy chcą tym samym przyciągnąć nowych klientów do siebie.

Jeśli zatem jako przedsiębiorcy potrzebujecie zastrzyku gotówki, który jest Wam niezbędny do realizacji bieżących przedsięwzięć, bądź zrealizowania planów, które również w krótkim czasie mogą przynieść zyski, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z ofert, których porównanie znajdziecie na naszej stronie.

W górę